5.ua

У наступному році в сфері реєстрації бізнесу та нерухомості не буде корупції – Петренко

Завдяки реформам Міністерства юстиції у 2016 році в сфері реєстрації бізнесу та нерухомості не буде корупції.
Про таке в ефірі "5 каналу" заявив міністр юстиції Павло Петренко.
 
"Міністерство юстиції віддало свої функції місцевим органам влади, крім функцій ми віддали мільярд гривень грошей. Тому що просто так зробити зобов'язання місцевим органам влади надавати якісні послуги без грошей – так не працює. Ми перше міністерство, яке відмовилось від своїх функцій і передало їх на місця, провело децентралізацію. Також ми до цього процесу підключили 7 тисяч приватних нотаріусів. Це унікальна ситуація, тому що в інших країнах немає стільки приватних нотаріусів. З кінця минулого року 7 тисяч приватних нотаріусів стали повноцінними реєстраторами. У нотаріусів немає бажання взяти хабар, він хоче зробити якісний сервіс і отримати легальну плату", – наголосив Петренко.
Міністр юстиції також зауважив: "Я вважаю, що в наступному році в сфері реєстрації бізнесу і нерухомості не буде корупції, тому що є конкуренція і немає монополії, що хтось один в одному місці видає вам той чи інший документ".
Як повідомляв 5.ua, 10 грудня Павло Петренко заявив, що понад 700 високопосадовців перебувають у реєстрі люстрованих осіб.
Попередній матеріал
Ціна нафти сягнула мінімуму за останні 11 років
Наступний матеріал
У Кременчуці в житловому будинку вибухнула граната
Теги:
Loading...