У напівзруйнованій будівлі в Криму понад 20 років мешкають 14-ро людей [відео]

  Без води, газу та опалення у напівзруйнованій будівлі в Криму - понад 20 років мешкають 14-ро людей. Аварійне приміщення колишньої школи в селищі Угловому Бахчисарайського району належить місцевій агрофірмі, але ані про ремонт, ані про переселення мешканців - керівництво організації й чути не хоче. Подробиці - в наступному сюжеті.

  Багатодітна мати Світлана Андрієва бідкається - з двох кімнат її квартири, мешкати можна лише в одній. Та й в тій тече дах.

  Світлана Андрієва, мешканка аварійної будівлі: "Очень страшно. Со 2 этажа нам подтекает потолок, обои облетают. Мы клеили в сентябре, полностью обвалились".

  У аварійній будівлі мешкають 5 родин, усього - 14 людей. На стінах пліснява й грибок, у коридорах - вибиті шибки, протяги. Тут не працює каналізація і опалення. Люди згадують - колишню школу місцева агрофірма переобладнала під тимчасове житло для працівників. Останні 10 років будівля має статус аварійної, і жодної альтернативи – квартири чи ділянки під будівництво родинам не надають. Хто мав можливість - відселився власним коштом. Літні і багатодітні залишилися.

  Юлія Таламанюк, мешканка аварійної будівлі: "Тут тепло було, батареї гарячі. От еті двері откриті були – така жара була. Ну потом все вже старе стало протікать, все поодключали, воду, все. І ми осталися".

  Наталя Хохлова, мешканка аварійної будівлі: "У нас здесь тоже все также трескается. Полы, извините, все шатается. Жить, как здесь жить? Невозможно".

  В Углівській селищній раді кажуть - школа-гуртожиток перебуває на балансі місцевої агрофірми. Їм - і відповідати за мешканців.

  Оксана Швець, секретар Углівської селищної ради: "Если его передают как общежитие, то должны быть соответствующие документы, техпаспорт БТИ, проведен какой-то ремонт, чтоб оно было похоже на общежитие. Если это аварийное здание, то тоже – акт обследования. Тогда вопрос возникает с людьми. Куда людей, которые здесь живут, мы переселим".

  Власник же аварійної будівлі про проблемний гуртожиток і чути не хоче. Директор агрофірми Костянтин Гацоєв - у прямому сенсі втік від камери. Погодившись на інтерв’ю, він вийшов з кабінету, нібито щоб порадитися з юристом,  і не повернувся. А секретарка виштовхала знімальну групу з його кабінету.

  Так само, розповідають мешканці школи-гуртожитку - директор агрофірми бігає і від них. Люди побоюються, одного разу вони опиняться під завалами.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук. Крим, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Щербань заявляє про причетність Тимошенко до вбивства свого батька
  Наступний матеріал
  Українці посіли VI місце у 1-й день ралі Abu Dhabi Desert Challenge [відео]
  Теги: