5 канал

У МЗС розповіли, скільком і на яких кордонах відмовили у в’їзді

До країн Євросоюзу вже в'їхали тисячі українців, чотирьом громадянам відмовлено у в'їзді. Консули України працюють у цілодобовому режимі в усіх наземних пунктах пропуску з країнами ЄС

До країн Європейського Союзу після набуття чинності безвізового режиму вже в'їхали тисячі громадян України, чотирьом українцям відмовлено у в'їзді. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев, передає УНІАН.

"Станом на 10:30 11 червня на ділянці кордону з Польщею близько 600 осіб в'їхали в рамках безвізового режиму. Повернуто одного громадянина України на пункті пропуску "Шегині" у зв'язку з тим, що мав попередню заборону на в'їзд до ЄС, і країною заборони була Данія", - зазначив Погорельцев.

"До Румунії прибуло понад 150 осіб. Без проблемних питань проходить контроль. Одній особі відмовлено з огляду на те, що намагався в'їхати за звичайним закордонним паспортом чи паспортом громадянина України для виїзду за кордон, і без візи, а отже, не за біометричним паспортом", - додав він.

"До Будапешту (Угорщина) прибуло приблизно 160 осіб, 35 з них - за біометричними паспортами без жодних проблем. Два рейси прибули до Рима зі Львова і Києва, понад 50 осіб за біометричними паспортами. Немає жодних проблем. Пройшли контроль. Відмов немає", - сказав Погорельцев.

"Українсько-словацький кордон станом на 10:30 перетнули 733 громадяни України, з них безвізовим режимом скористалися 33 особи. Двом громадянам України відмовлено у в'їзді на безвізових підставах у зв'язку з перевищенням терміну попереднього перебування в Європейському Союзі", - додав Погорельцев.

Попередній матеріал
У Грузії внаслідок зіткнення з вантажівкою зійшов з рейок пасажирський потяг
Наступний матеріал
Металевий математик: У Китаї робот склав тест з математики для вступу до вишу
Loading...

МЗС застерігає українців під час планування безвізових подорожей зважати на різницю в часі з країнами ЄС

У день початку безвізу на кордоні з Польщею ситуацію моніторитимуть українські дипломати

У МЗС перерахували причини можливої відмови українцям у в'їзді до країн ЄС

У МЗС пояснили, чи зміниться малий прикордонний рух після запровадження безвізу з ЄС

Як випроводжали перший "безвізовий потяг" з Києва до Перемишля

Президент Словаччини про запровадження безвізу: "Україна виконала свої обіцянки. Те саме зробив і ЄС!"