У Миколаєві закривають україномовну школу [репортаж, відео]

  Україномовну школу збираються закрити у Миколаєві. Основна причина, кажуть в управлінні освіти - мала наповнюваність учнями. За два тижні депутати міськради мають вирішити долю школи. Батьки створили комітет із врятування закладу і разом із дітьми вийшли на пікет.

  «Відстоїмо рідну школу!» - під таким гаслом діти збирають підписи проти закриття школи №7. Це один із найстаріших українських навчальних закладів у місті, що має великий педагогічний досвід і перевірені роками кадри. Але напередодні  вчителів поставили перед фактом. В управлінні освіти запропонували шукати нову роботу, адже школу закриють. 

  Оксана Щербіна, мати учня Миколаївської ЗОШ №7: "Ми будемо стояти отстоим школу".

  Світлана Тертична, вчитель Миколаївської ЗОШ №7: "Наше мнение…все это из-за помещения".

  В управлінні освіти – своя думка. Наповнюваність школи – 52 відсотки, тому дітей треба перевести до іншої. Для оптимізації. Будівлю звільненого закладу передадуть Миколаївському морському ліцею. А одне з двох звільнених ліцеєм приміщень повернуть дитскадку.

  Більшість батьків упевнені – заклад закривають, щоби підтримати «на плаву» російськомовну школу, що стоїть поруч. Більшість батьків не матиме змоги возити дітей у інший район міста в український заклад. Ось і доведеться перевести дітей в російськомовну школу. 

  Оксана Сегень, Сергій Ніколаєв, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Львівська облрада виділила кошти на пам`ятник Бандері
  Наступний матеріал
  Чергові міграції у Київраді
  Теги: