У Миколаєві рятувальники припинили роботи у зруйнованому вибухом будинку

  На місці вибуху у п'ятиповерховому житловому будинку в Миколаєві завершені пошукові та аварійно-рятувальні роботи, мешканці будинку відселені. Про це ввечері 9 червня повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).


  "Місцевими органами влади організовано відселення мешканців першого під’їзду постраждалого житлового будинку до санаторію-профілакторію "Чайка", наразі відселено 20 осіб та 11 осіб розміщено у родичів", - повідомили рятувальники.

  Зазначається, що для встановлення причини вибуху на місці події працюють експерти. Одна з можливих попередніх версій  - побутовий газ.

  Під’їзд №2 будинку було обстежено та підключено до водо- та електропостачання.

  Також зазначається, що жителі під'їзду можуть повернутися до своїх квартир. У будинку розпочато відновлювальні роботи.

  Разом  з тим  міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров заявив, що дня надання допомоги мешканцям, постраждалим від вибуху, планується залучити місцевих бізнесменів.

  "10 червня відбудуться переговори з низкою керівників великого бізнесу Миколаєва, щоб визначити додаткові розміри компенсації людям, щоб відновити їм моральну та матеріальну шкоду, причому не має значення, знімали чи вони квартири чи були прописані там", - заявив Гранатуров.

  Між тим, голова Миколаївської ОДА Микола Романчук повідомив, що підготував лист до Кабінету міністрів України.

  У ньому він виклав необхідність надання фінансової допомоги постраждалим мешканцям будинку. За його словами, віце-прем'єр-міністра Володимир Гройсмана вже повідомили з даного приводу, а сам лист хочуть відправити 10 червня.

  Також Романчук повідомив, що 10 червня будинок по вул.Молодогвардійській, 28 обнесуть будівельним парканом, а на місце прибуде київська проектна группа, яка проведе роботи для демонтажу конструкцій, їх відновлення та покрівлі.

  Як повідомлялось, у Миколаєві 9 червня близько п’ятої години ранку пролунав вибух в одній з квартир п'ятиповерхівки за адресою вул. Молодогвардійська, 28. 

  В результаті обвалились будівельні конструкції п’ятого та частково четвертого поверхів.
  Попередній матеріал
  ДАІ проводить у столиці операцію "Автобус – 2014"
  Наступний матеріал
  Тристоронні газові переговори поки що завершилися безрезультатно