5.ua

У Миколаєві пройшли військові навчання з територіальної оборони

  8 травня українські військові приступили до навчань з метою відпрацювання захисту від блокування адміністративних будівель на території міста Миколаєва.
  У рамках навчань особовий склад ряду підрозділів Збройних Сил України із залученням бронетехніки зайняли позиції біля адміністративних будівель у місті. Про це 12 травня повідомило Міністерство оборони України на своєму офіційному сайті.

  Як повідомляється, навчальні  заходи в рамках дій військових були узгоджені з усіма силовими відомствами області. Також, у навчаннях активно брали участь бійці 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти ВМС ЗС України, які прибули до Миколаєва цього дня.

  "Навчання з територіальної оборони включали в себе комплекс заходів, в яких були задіяні не тільки Збройні Сили, а й інші установи та відомства, зокрема, міліція, пожежники, медики, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади. Пізніше кілька одиниць бойової техніки і військові зайняли позиції біля входу в адміністративні будівлі міської ради та облдержадміністрації для нічної варти",- повідомили у Міноборони.

  Нагадаємо, що батальйон патрульної служби міліції "Миколаїв" з 9 травня приступив до охорони громадського порядку та адміністративних будівель у місті, крім того, в області активно додатково формуються батальйони територіальної оборони.
  Попередній матеріал
  Невідомі захопили нафтобазу в Луганській області – МВС
  Наступний матеріал
  Заради короткострокової вигоди Росія обрала ізоляцію - Хейгел