У Миколаєві невідомі "замінували" телевежу та підняли над нею сепаратистський прапор

За ніч з 7 на 8 липня на верхівці телевежі з'явився прапор так званої "Новоросії". Працівник, що піднявся зняти прапор з вишки, виявив там гранату.

До правоохоронних органів міста Миколаєва надійшов виклик від чоловіка, який повідомив що у телевізійній вежі в Корабельному районі він виявив розтяжку з гранатою, повідомляє місцеве видання НикВести. На місце події виїхали правоохоронці та вибухотехніки. Згодом прапор бойовиків зняли з телевежі.

/
/
/
/

За результатами перевірки граната виявилася навчальною. Про це повідомила інспектор ВЗГ ГУМВС України в місті Миколаєві Світлана Тараненко.

Тим часом, радник голови МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що СБУ почало розслідування у цій справі. Шанси на визначення зловмисників, судячи з оперативної інформації, - високі, запевнив посадовець.

За його словами, за сепаратистську витівку доведеться відповісти 5-6 роками в колонії суворого режиму. Водночас Геращенко підкреслив, що така провокація - ніщо порівняно з акцією руфера Мустанга. "Це зовсім не те, що зробив патріот України руфер Мустанг, який заліз на охоронювану сталінську вежу в центрі Москви і пофарбував червону зірку в кольори національного прапора України", - сказав радник міністра.

Попередній матеріал
Корпорація Microsoft скоротить близько 7,8 тис. робочих місць
Наступний матеріал
Голова СБУ: Переконаний, наші офіцери є об'єктами розробок інших правоохоронних органів