У МВС завершили внутрішнє розслідування щодо бездіяльності правоохоронців під час сутички на мітингу 18 травня

  У Міністерстві внутрішніх справ не виключають, що за бійками 18 травня, у яких постраждали журналісти, декого зі свідків зроблять підозрюваними. У відомстві завершили внутрішнє розслідування щодо бездіяльності правоохоронців під час сутички на мітингу. І передали результати столичній прокуратурі.

  Таке повідомив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк. За його словами слідство щодо побиття журналістки Ольги Сніцарчук і фотокора Владислава Соделя досі триває, проводяться допити, тому розголошувати подробиці слідчі не вправі. У міністерстві обіцяють оприлюднити результати розслідування щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів упродовж двох місяців. А долю міліціонерів, які бездіяли під час сутички - визначатимуть у столичній прокуратурі. Заступник міністра також нагадав, що у зв’язку з так званою нерішучістю правоохоронців, відбулося кілька звільнень.

  Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ: "Заступник по громадській безпеці міста Києва написав рапорт про звільнення, також написав рапорт керівник столичного Беркуту. Ми службову перевірку провели і відповідно матеріали передали в прокуратуру, якщо ж прокуратура буде незгодна, тоді МВС проведе свою перевірку і вже направить матеріали до Генпрокуратури".

  Попередній матеріал
  Чоловікові королеви Єлизавети II виповнилося 92 роки
  Наступний матеріал
  Поліція Індії розігнала протестувальників, які вимагали поліпшення умов праці
  Теги:
  Loading...