У МВС заперечують побиття адвоката затриманих під час з`їзду ПР [відео]

  Правоохоронці Дніпровського районного відділку міліції, що у Києві, не били адвоката Олега Веремієнка. Такий висновок працівників внутрішньої безпеки МВС та прокуратури, після перегляду відео з камер відеоспостереження.
  Адвокат стверджує, що 30 липня близько 20-ї години він намагався потрапити до Дніпровського відділку міліції, щоби поспілкуватися зі своїми підзахисними, яких затримали за підозрою у намірі зірвати з`їзд Партії регіонів. Захисника разом із лікарями швидкої допомоги не пропустили до затриманих. Тоді, начебто, Олег Веремієнко спробував відкрити двері і пройти до райвідділку, а двоє чергових міліціонерів побили його. Зараз адвокат зі струсом мозку і слідами побиття перебуває у столичній лікарні швидкої допомоги. Він вже звернувся до прокуратури із заявою про побиття. 

  Олег Веремієнко, постраждалий: "Мене схопили за руку і затягли до райвідділку. Закрили на засов двері і почали просто там, у предбанніку, ізбивать. Вони взяли мене за шкірки і почали кидати об решітки, об стінку. Я вдарився головою - тобто, я зрозумів, як вбивали Індила, наприклад".
   
  Володимир Дмитренко, заступник начальника відділу зв`язків з громадськістю ГУ МВС України у місті Києві: "Відео в нас є повне. Моменту побиття на ньому не зафіксовано не може бути, тому що його не було. Це відео вже перевірили працівники і внутрішньої безпеки і працівники прокуратури і дійшли висновку, що дії працівники міліції по відношенню до цього громадянина не були протизаконними".

  Попередній матеріал
  У Лондоні на кілька годин зупинилась одна з ліній метро
  Наступний матеріал
  Посольство США у Норвегії евакуювали через муляж вибухівки
  Теги: