У МВС створено комісію з розслідування побиття міліцією людей біля метро "Осокорки"

  Минулого вечора  у Києві кілька сот громадських активістів здійснили спробу звільнити земельну ділянку біля станції метро "Осокорки", яка була виділена забудовнику ще за часів колишнього міського голови  Києва Леоніда Черновецького та яку вони вважають незаконною і такою, що обмежую законні права киян. Однак протестувальники  отримали жорстку відсіч з боку міліції та приватних охоронців.


  Про перебіг цієї сутички на березі Дніпра повідомили користувачі соцмережі.

  Втім, за словами радника глави МВС, на цей час вже є офіційна реакція з боку керівництва МВс на подію.

  "Ряд співробітників міліції перевищили ступінь застосування сили необхідну в даному випадку і по них будуть зроблені відповідні висновки в ході службового розслідування", - заявив радник глави МВС  Антон Геращенко.

  За його словами, начальник Дарницького райвідділу міліції м. Києва зараз відсторонений главой МВС  від виконання службових обов'язків на період проведення розслідування і "можливо позбудеться своєї посади за те, що замість того щоб запобігти провокаційні дії, повністю виконав всі задумки осіб, які  організували цей захід і не професійно організував захист громадського порядку".

  Також за словами Геращенка, наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова створена комісія з розслідування даного інциденту, яку очолив радник міністра Зорян Шкіряк, а до складу Комісії включено відомого правозахисника Євгена Захарова.

  "Комісію створено з метою перевірити всі обставини порушення прав громадян міліцією в ході даного інциденту та порушення прав забудовника, якщо такі мали місце бути", - підкреслив у своєму дописі на сторінці FacebookАнтон Геращенко.

  Нагадаємо, під час сутичок із протестувальниками біля станції метро "Осокорки" 17 листопада міліціонери діяли дуже жорстко.
  Попередній матеріал
  Російські війська тричі обстріляли Маріуполь з танків і мінометів
  Наступний матеріал
  Турчинов вимагає якнайшвидше продати надлишкове майно ДУС