5 канал

У МВС із добробатами "намагаються знайти спільні риси" – радник міністра

Потрібно ще багато роботи зробити в тилу, аби захисники України були соціально захищені, отримали житло, а їхні родини були забезпеченими

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник міністра внутрішніх справ України Євген Тєрєхов розповів про те, як відбувається співпраця МВС із добробатами.

"Із добробатами ми намагаємося знайти спільні риси. Ми всі робимо добру справу – і МВС, і добробати, і ЗСУ, і Нацгвардія. Добробати жаліються, що не мають бойових виходів, бойового розпорядження. Звісно, їм воно потрібне – люди воюють з 2014-го року. Вони несуть службу не блокпостах. Але я намагаюся їм пояснити, що коли за спиною є тил, на передовій буде легше. Ви – ті люди, які працюють в тилу", – каже Тєрєхов.

Він пригадує і часи, коли сам перебував на фронті, дістав осколкове поранення.

"Я до сьогодні сплю та бачу, як я повернуся на фронт, але мені лікарі усіляко забороняють. У мене серце там, я там себе багато в чому почуваю спокійніше, проте я так само розумію, що тут багато роботи, яку потрібно робити, аби хлопці були соціально захищені, отримали житло, а їхні родини були забезпеченими, їхні діти пішли вчитися, а якщо потрібна реабілітація – щоб вона відбувалася за кордоном", – зазначає експерт. 

Нагадаємо, за час проведення Антитерористичної операції загинули 232 добровольці МВС, ще майже 800 дістали поранення. 

Попередній матеріал
В Івано-Франківську випадково розкопали старовинний мур Станиславівської фортеці
Наступний матеріал
Важким панцерникам ЗСУ тісно в тилу: "5 канал" завітав у гості до танкістів
Loading...