5.ua

У МОЗ створено медкомісію, яка визначатиме необхідність відправлення поранених за кордон

  Аби впорядкувати та спростити процедуру відправлення на лікування за кордон  важкопоранених українських військових, члени постійно діючого штабу МОЗ України з питань організації медичного забезпечення за умов надзвичайних ситуацій ухвалили рішення створити спеціальну медичну комісію. До її складу увійдуть провідні військові лікарі, науковці, кращі вузькопрофільні фахівці Академії медичних наук та волонтери, які опікуються збором коштів на лікування.


  Відповідну інформацію 26 вересня розповсюдила прес-служба Мінохорони здоров'я.

  Згідно з повідомленням, окремим наказом медкомісія сформує перелік показань, за якими військовослужбовців спрямовуватимуть на лікування в іноземні клініки.

  Крім того, планується більш тісно співпрацювати з іноземними медустановами та запрошувати їх представників до України з метою персонального відбору поранених. Це дозволить гарантувати спроможність клініки вилікувати важкохворих.

  "З метою оптимізації коштів, виділених на лікування військовослужбовців, учасники засідання штабу також ухвалили рішення розширити практику запрошення кращих іноземних хірургів з Франції, Німеччини та інших країн світу для оперативного лікування важких хворих в Україні. Це заощадить кошти на транспортування та харчування пацієнтів в іноземній клініці та водночас покращить практичні навички вітчизняних фахівців, які на високому рівні надаватимуть допомогу в Україні", - зазначили у міністерстві охорони здоров'я.

  Нагадаємо, російські бойовики до цих пір не виводять важку бойову техніку з України, а лише переміщують її від лінії зіткнень із українським військом вглиб тієї території Донбасу, яку вони контролюють.

  Напередодні у Центрі звільнення полонених повідомили: у терористів залишається 806 заручників, ще 504 особи розшукають.
  Попередній матеріал
  У Донецьку вночі і зранку знову стріляли
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ готуються до роботи, обстріли тривають - штаб АТО
  Теги:
  Loading...