ЗНО flickr.com

У МОН розповіли, коли запровадять ЗНО для студентів технікумів

  Для студентів коледжів та учнів закладів професійно-технічної освіти, які вступили до цих закладів на базі 9-річної середньої освіти, протягом кількох наступних років буде запроваджено складання державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти у форматі ЗНО

  "Є рішення Міністерства освіти і науки, що з 2018 року для державної підсумкової атестації як студентів коледжів, що здобувають рівень молодшого спеціаліста, так і учнів закладів професійно-технічної освіти почне використовуватись формат ЗНО. У наступному році це буде один предмет – українська мова та література. Протягом двох-трьох років складання ЗНО як державної підсумкової атестації як у старшій школі, так і в коледжах, і закладах професійно-технічної освіти планується привести до однакової схеми", – заявив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, повідомляє "Укрінформ".

  Він додав, що в подальшому буде вводитися така система, коли результати ЗНО для молодших спеціалістів будуть враховуватися при вступі на бакалаврат.

  "У 2019 році для тих спеціальностей, де підготовка молодших спеціалістів на базі 9 класів триває три роки, можна передбачати врахування результатів ЗНО з української мови та літератури при їх вступі для продовження навчання на бакалавраті на старших курсах або зі скороченим терміном навчання. Відповідно у 2020 році можна буде враховувати ЗНО на тих спеціальностях, де навчання на базі 9 класу триває 3,5 або 4 роки", – зазначив Шаров.

  За його словами, запровадження ДПА у форматі ЗНО дозволить студентам коледжів та учням закладів професійно-технічного освіти користуватись усім спектром пропозицій закладів вищої освіти.

  Попередній матеріал
  У центрі Києва сталася пожежа, працює 4 бригади ДСНС
  Наступний матеріал
  Велика Британія сподівається на співпрацю нардепів з громадськістю для ухвалення Виборчого кодексу
  Теги:
  Loading...

  У центрі Києва сталася пожежа, працює 4 бригади ДСНС

  В Україні тепер кожна третя пісня на радіо має бути українською мовою

  Засідання Кабінету Міністрів - відео

  "Сіра" техніка: чи безпечні ваші прилади та чи не загрожує відключення вашому смартфону

  Аваков розповів, за яких умов піде у відставку

  Порошенко підписав закон про засади кібербезпеки в Україні