Олександра Тарасова 5.ua

У Мінсоцполітики розповіли, як учасникам АТО отримати житло

Кабмін прийняв постанову "Про забезпечення житлом сімей загиблих учасників АТО, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов"

Людина зобов’язана бути на квартобліку по місту реєстрації. Щоб уникнути махінацій, було прийнято рішення не розподіляти кошти і зробити зовсім новий порядок використання коштів по цій бюджетній програмі – 300 мільйонів гривень. Про це у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" повідомила начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО Міністерства соціальної політики України Олександра Тарасова.

"Було прийнято рішення, що житло буде обиратися самою особою пільговиком, який є отримувачем такої квартири. Щоб була така змога, ми переводимо кошти на спецрахунок особи, і вона шукає собі будь-яке житло", – розповіла Тарасова.

Вона додала: "На сьогоднішній день у нас потреба у 470 квартир. За формулою на кожну особу у родині йде 13,65 квадратних метрів, збільшена норма загальної площі – 35,22 квадратних метра на родину. Якщо загиблий стояв на квартобліку разом із сім'єю, то частка загиблого може бути врахована. Додатково 10 метрів для інваліда, який є у складі сім’ї".

Попередній матеріал
Моторошна аварія під Києвом: легковик вилетів на зустрічну та протаранив маршрутку
Наступний матеріал
Двоє загиблих та двоє поранених: поліція повідомила про конфлікт у Мелітополі

Українських бійців нагродили орденами та квартирами

"Соціальна квартира" у Києві надає допомогу вимушеним переселенкам