Брифінг щодо Василишина
5 канал

Затримання заступника міністра: у МОЗ готові до розслідувань щодо інших співробітників

  Станом на зараз міністерство не має запитів та інформації від представників правоохоронних органів про те, що це потрібно робити стосовно інших співробітників

  У Міністерстві охорони здоров'я готові провести розслідування відносно інших співробітників, якщо з’являться відповідні запити від правоохоронців. Про це під час брифінгу заявив виконувач обов'язків міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

  "Якщо виникне така необхідність, безумовно, будуть проведені внутрішні розслідування, але станом на зараз ми не маємо запитів та інформації від представників правоохоронних органів про те, що це потрібно робити стосовно інших співробітників міністерства охорони здоров'я", – заявив Шафранський.

  "Зараз ми отримаємо розпорядження про відсторонення його від посади. Відповідно мною буде надано розпорядження про підготовку нового тимчасового розподілу обов'язків між виконувачем обов'язків міністра та його заступником. Відповідно, ті структурні підрозділи, якими керував Василишин, будуть передані у тимчасове підпорядкування, або моє, або заступника міністра", – додав він. 

  Нагадаємо, правоохоронці затримали на хабарі одного із заступників міністра охорони здоров'я України. Як повідомили у прокуратурі, лікарі платили чиновнику, щоб оперувати пацієнтів в Олександрівській лікарні Києва.

  Попередній матеріал
  За тиждень ворог 415 разів обстріляв позиції українських бійців – ГУР Міноборони
  Наступний матеріал
  Євросоюз виділив 3 млн євро на розвиток сільського господарства в Україні

  Заступника міністра охорони здоров'я затримали на хабарі

  Грицак закликає українців повідомляти в СБУ про хабарництво