фото narodniy.org.ua

У Міноборони запевнили - армія готова до зими на 97 відсотків

  Українська армія готова до зими на 97 відсотків – у цьому переконує заступник міністра оборони Олександр Ліщинський.


  Він повідомив, що у зоні проведення АТО та в сусідніх областях готують приміщення для проживання бійців. Там же готують котельні для обігріву, куди завозять паливо та мазут. Цих матеріалів, за підрахунками Міноборони, вистачить щонайменше на 5 місяців. Також досягнуті угоди з підприємствами про триразове гаряче харчування вояків. Крім того, цієї зими армійців одягнуть у форму нового зразка. Заступник міністра оборони вважає, що вона відповідає європейським аналогам.

  "Ми плануємо абсолютно усіх військовослужбовців переодягнути в отаку форму. На сьогоднішній день такої форми здійснено поставок 20 тисяч. Здійснюється поставки такої теплої білизни, шапки усі вже поставлені, поставки рукавичок. Здійснюється з учорашнього дня поставки такого взуття. І вони за три тижні будуть зроблені у тій кількості, яку задачу поставив Генеральний штаб Збройних сил", – запевнив Олександр Ліщинський.

  Нагадаємо, кілька днів тому командувач Сухопутних військ Анатолій Пушняков оцінив готовність української армії в зоні проведення АТО до зими у 70 відсотків.

  Попередній матеріал
  Бельгія та Велика Британія долучаться до війни з "Ісламською державою"
  Наступний матеріал
  Штаб АТО підтверджує загибель цивільного у Щасті та напружену ситуацію біля Дебальцевого
  Теги:
  Loading...