mil.gov.ua

У Міноборони публічно випробували бронежилети, які видають бійцям АТО

Згідно з результатами випробування, бронежилет відповідає заявленому 4 класу бронезахисту

Міністерство оборони України організувало показові випробування бронежилетів, які виготовляє підприємство "Темп 3000" і про неякісність яких заявляв народний депутат Сергій Соболєв (фракція "Батьківщина"). Випробування відбулися в лабораторії одного з військових полігонів в Київській області в суботу, 20 лютого, передає "Інтерфакс-Україна".

На початку випробувань заступник міністра оборони Ігор Павловський продемонстрував присутнім звернення від нардепа і пластину від бронежилета, з приводу якої Соболєв і зробив заяву про невідповідність заявленому класу бронезахисту.

Представлену пластину обстріляли кулями 7,62Х39ПС, 7,62Х39БЗ, 5,45Х39ПП та 7,62Х54ЛПС. Випробування показали, що ця пластина відповідає заявленому класу бронезахисту - 4 класу.

Водночас, єдиний тип боєприпасу, який пошкодив бронежилет, - бронебійно-запальний, що призначений для ураження легкоброньованих об'єктів.

"4-й клас бронезахисту - для військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях - цей рівень захищає їх від осколків або куль. Якщо ми беремо штурмові підрозділи, то саме таким підрозділам потрібні бронежилети 5-го або 6-го класу. Але ми повинні враховувати, що вага його збільшується і боєць стає менш рухливий і більш уразливим. І потреби в тому, щоб всі бійці ходили в бронежилеті 6-го класу захисту немає. Тільки ті, які виконують окремі завдання", - сказав присутній на випробуванні нар деп. від фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук.

Видання зазначає, що 19 лютого Сергій Соболєв зажадав провести розслідування фактів підміни пластин для бронежилетів в зоні проведення АТО. Під час години запитань до уряду у Верховній Раді він звернувся до військового прокурора Анатолія Матіоса і продемонстрував простріляну пластину для бронежилетів. Того дня міністр оборони України Степан Полторак попросив головного військового прокурора перевірити цю інформацію.

/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.ua,чернівецький викладач розробив бронежилет-трансформер для бійців АТО.

Попередній матеріал
У РФ жінку засудили до обов'язкових робіт за "розпалювання ненависті до російських добровольців" у соцмережах
Наступний матеріал
Росія продовжує стягувати озброєння, бойову техніку і військових в Антрацит та Донецьк - розвідка
Loading...

Волонтери привезли на Луганщину бронежилети для службових собак

На Всеукраїнському конкурсі наукових робіт МАН школярі презентували теплосканери, модернізовані бронежилети та безпілотники

Міноборони закупило бронежилетів на 154 млн грн

Міноборони: Жоден мобілізований не поїде до зони АТО без бронежилета