5.ua

У Міндоходів твердять, що обшукували не Луценків, а їхніх орендарів (оновлено)

  Податкова провела обшук у столичному бізнес-центрі «Лотос», який належить родині Луценків. Про це 5-му каналу повідомила народний депутат Ірина Луценко.

  За її словами, правоохоронці заблокували другий поверх будівлі, у всіх працівників забрали мобільні й заборонили рухатися. Фракція «Батьківщина» одразу виступила із заявою припинити  політичні переслідування родини Юрія Луценка. У Міндоходів, тим часом, заспокоїли: обшуки не були пов’язані з діяльністю самих Луценків. Підставою для перевірки стала ухвала суду Харкова стосовно компанії, яка орендує офіс у «Лотосі». Фірмі закидають несплату трьох мільйонів гривень податку. Під час обшуку вилучили обладнання з інформацією про тіньову діяльність підприємства.

  Ірина Луценко, народний депутат ВО "Батьківщина": «Прийшли п’ять співробітників податкової міліції, це представники з Харкова. Вони заблокували другий поверх, де знаходилися приміщення іншої компанії – нашого орендатора "Українські новітні телекомунікації". Всі співробітники були виведені в коридор, в них були забрані мобільні телефони, заборонено було рухатися, заборонено було перекладати документи. Наразі ми ознайомилися із рішенням Харківського міського суду про те, що в нас знаходиться – в приміщенні бізнес-центру – знаходиться орендатор, який орендує приміщення, тут знаходиться його обладнання, і наразі це обладнання податковою міліцією вилучається».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції "Батьківщина": «Сьогодні Партія регіонів знову розпочала політичні переслідування по відношенню до депутатів опозиції. Щойно «маски-шоу», які очолюються податковою міліцією, прибули на суб’єкт підприємницької діяльності, який є у власності родини Луценків, закрили повністю все підприємство, всіх арештовують, всі заблоковані».

  Олег Павлов, представник головного управління Міністерства доходів і зборів в Харківській області: «Подчеркиваем, что никаких претензий к деятельности ОО «Бизнес-центра "Лотос"», учредителем которой есть Луценко Алексей Юрьевич и которому принадлежит помещение, следственные органы Миндоходов и сборов никаких обысков не проводили. Обысков в офисе, котроый занимает народный депутат Луценко Ирина Степановна, не проводилось».

  Попередній матеріал
  Завтра ВРУ не розгляне жодного законопроекту щодо лікування Тимошенко?
  Наступний матеріал
  6 листопада - свято визволення чи день скорботи? [відео]
  Теги:
  Loading...