У Міндоходів підтвердили вилучення серверів, але заперечили їх належність "ВКонтактє"

  Міністерство доходів і зборів підтвердило вилучення 10-ти серверів в української компанії, що обслуговує в Україні діяльність соціальної мережі "ВКонтактє". Утім, правоохоронці запевняють - претензій до цієї соціальної мережі не мають.

  Микола Ковтуненко, начальник прес-служби ГУ Міністерства доходів і зборів у місті Києві: "В ході проведення обшуку службовими особами "Дата Айікс Юей" добровільно віддано 10 одиниць комп`ютерної техніки із розміщеними на ньому серверами провайдера надання послуг доступу до мережі Інтернет. На теперішній час проводиться огляд комп`ютерної техніки. Хочу зазначити, що ТОВ "Дата Айікс Юей" є провайдером доступу до мережі Інтернет і не є представником соціальної мережі "ВКонтактє"".

  Зранку власник "ВКонтактє" Павло Дуров повідомив на своїй сторінці в соцмережі, що українська міліція вилучила сервери в київському офісі, вартістю у пів-мільона доларів. Зі слів Дурова, вилучення техніки пояснили тим, що на серверах зберігається фінансова документація якоїсь української фірми, що ухиляється від податків. Натомість, засновник "ВКонтактє" запевнив - жодних документів на цих комп`ютерах не могло бути навіть теоретично. Там лише дані, необхідні для існування мережі - тож нині "ВКонтактє" для українських корстувачів вантажиться вельми повільно.

  Попередній матеріал
  У зоопарку в США живе двоголова черепаха
  Наступний матеріал
  В Еквадорі заперечили видачу документів Сноудену
  Теги: