У Львові запрацював муніципальний прокат велосипедів

Такий сервіс працює в 70 містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Дубаї, Латвії, Нової Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччини, Великої Британії та США

У четвер, 31 березня, у Львові офіційно відкрили перший в Україні муніципальний прокат велосипедів Nextbike. Для початку ініціатори стартують роботу п’яти станцій велопрокату і 55 велосипедів. До кінця року у Львові планують встановити двадцять станцій із 220 велосипедами, пише "Громадське. Львів". Наразі станції муніципального велопрокату працюватимуть за такими адресами: пл. Ринок, 1; вул. Університетська, 1; пл. Галицька, 20; вул. С. Бандери, 15; вул. Кн. Ольги, 114; пл. Є. Петрушевича, 1; пр. Червоної Калини, 36, 81, 109; вул. Митрополита А. Ангеловича, 28; вул. Щирецька, 36; пр. Чорновола, 57, 67; вул. Сахарова, 7; вул. Стрийська, 45; вул. Героїв УПА, 74; вул. Під Дубом, 7-б; вул. Лукаша, 1; вул. Володимира Великого, 52; вул. Садова, 2а.

Крім того, компанія веде перемовини щодо розширення мережі прокату по всій Україні. "Ми не зупиняємось тільки на 5 станціях та тільки Львові. Наразі ми близько підійшли до розширення мережі по всій Україні. Тривають перемовини. Вже скоро очікуйте добрі новини. Далі буде!" - йдеться в дописі на на Facebook-сторінці Next Bike Ukraine.

Для того щоб почати користуватись системою громадського прокату велосипедів, необхідно попередньо зареєструватись на сайті, через додаток Nextbike для смартфонів, через термінал на станціях велопрокату або зателефонувавши в центр обслуговування клієнтів за номером 0 800 21 1980. Користувач може орендувати до чотирьох велосипедів одночасно.

Щоб орендувати велосипед, необхідно ввести ідентифікаційний номер велосипеда за допомогою мобільного додатку або гарячої лінії. Після цього клієнт отримує код, з яким він зможе відкрити замок велосипеда. Щоб повернути велосипед, користувачу потрібно буде заблокувати його у терміналі або за допомогою мобільного додатку. Велосипеди можна взяти в оренду в одному місці та здати в іншому після того, як прогулянка буде завершена.

Система муніципального велопрокату Nextbike працює в 70 містах Німеччини, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Дубаї, Латвії, Нової Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччини, Великої Британії та США.

Нагадаємо, перші станції муніципального велопрокату Nextbike у Львові почали встановлювати у вересні минулого року.

Попередній матеріал
У Києві у луганчанина, який жив у гаражі, вилучили арсенал зброї
Наступний матеріал
Порошенко задекларував понад 62 млн гривень доходів за 2015 рік

У Запоріжжі влаштували благодійний велопробіг

Гурт "Фолькнери" здійснив наймасштабнішу велоекспедицію в історії України

У Копенгагені встановлять "розумні" світлофори, які розпізнаватимуть велосипедистів

"Велосипедом на роботу": зимова акція у Києві