У Львові встановили погруддя Пушкіна

  210-та річниця від дня народження Олександра Пушкіна. У Львові з цієї нагоди відкрили погруддя поета. Його встановили на фасаді Російського культурного центру. Це вже третє скульптурне зображення Пушкіна у цьому місці - два попередніх знищили невідомі. Автор бюста Олег Дергачов переконаний - його творінню боятися нічого.

  Скульптор Олег Дергачов, який тепер мешкає у Канаді, каже - погруддя Пушкіна виготовив у кращих традиціях львівської фасадної скульптури. Проект розробив за океаном, відлив у Києві - і сьогодні встановив у Львові. Митець переконаний -  його Пушкіна доля попередніх погрудь не спіткає, адже скульптура - із бронзи та умонтована в стіну.

  Олег Дергачов, скульптор: "Ми вирішили не робити хрестоматійний такий бюст, знаєте, як в книжках робиться, він такий трохи оригінальний, тобто він виходить рука зі стіни з пером, він оригінальний, він класичний але не стандартний".

  Автор своєю роботою задоволений. Генеральному консулу Російської Федерації у Львові Євгену Гузєєву вона теж сподобалася, він тішиться тим, що російського поета вшановують не лише на батьківщині. На Львівщині, окрім встановленого погруддя, є ще й пам”ятник російському поету.

  Євгеній Гузєєв, Генеральний консул Російської Федерації у Львові: "Мені дуже приємно, що сьогодні і у Львові і в Тернополі і в Мукачево в селі Пушкіно на Закарпатті в селі Заболотовці Львівської області люди відзначають цю річницю. великий геній, також, як Тарас Григорович Шевченко якому присвячені три пам`ятники в Москві, Санкт-Петергурзі, Сургуті можна порівняти з геніями на світовому рівні".

  Фасад російського культурного центру у Львові прикрашатиме не лише погруддя Пушкіна. До 210-ї річниці від дня народження поета - діти розмалювали стіни будівлі сценами з пушкінських казок.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Знайдені уламки літака "Air France" та тіла пасажирів
  Наступний матеріал
  Інфляція зросла ще на 7,4% за 5 місяців 2009 року,- Держкомстат
  Теги:
  Loading...