У Львові відновили автоперегони 30-х років XX століття [відео]

  Міжнародні кільцеві автомобільні перегони "Львівський трикутник" відновили у Львові. Уперше на міську бруківку спортивні автомобілі виїхали у 1930-му. Чотири роки поспіль перегони збирали найкращих європейських гонщиків. Нині на міську трасу вийшли 64 учасники з України, Польщі, Литви, Німеччини і Молдови.

  Атмосферу перегонів 80-річної давнини у Львові створювали автомобілі і люди. За роки, які минули від старту  - "львівський трикутник" завдовжки понад три кілометри -  практично не змінився. Зменшили лише проходження кіл -  зі ста до шести. Ян Віппер із Польщі не міг оминути цієї події. Його батько у тридцятих роках минулого століття був спортивною знаменитістю. Тут він чотири рази поспіль  змагався за кубок "Львівського трикутника".

  Львів`янин Ярослав Гарцула свій БМВ 1930 року випуску зібрав власними руками. Машина на 90 відсотків автентична. Такі автівки  використовували під час другої світової.  Цей "німець", каже чоловік,  і тепер придатний для спортивних змагань. 

  Нинішні змагання відбулися за міжнародними правилами для перегонів ретро-автомобілів. Їхня середня швидкість на колі - не перевищує п`ятдесяти кілометрів.  Рекорду змагань 1930 року - теперішні автомобілісти побити не змогли.

  Окрім  довоєнних автівок у "Львівському трикутнику" змагалися і автомобілі 60-70 років.  В окремому класі брали участь славнозвісні "горбаті" запорожці. 

   "Львівський трикутник" планують зробити щорічними. Організатори вже пообіцяли: наступного року у змаганнях братимуть участь автомобілі найвідоміших європейських ретро-клубів.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Евакуйовувати українців з Ємену почнуть російські літаки
  Наступний матеріал
  З Ємену до Москви летять два літаки МНС Росії можливо з українцями на борту
  Теги: