У Львові відбувся мисливський фестиваль "Фестини Діани"

  Перший мисливський фестиваль "Фестини Діани" пройшов у Львові. Тут представили і спеціально навчених собак, птахів, трофеї, ковальську зброю, єгерські обладунки. А на додаток - мисливська юшка та музИки. Усе це, кажуть організатори, покликане розповісти про найдавніші традиції українських ловів.

  Кожен мисливець знає, що на полюванні собака - надійний помічник. У "Фестинах Діани" беруть участь бльзько півтори сотні чотирилапих вихованців. Василь Феденчук прийшов із своєю улюбленицею - російською гончою. Підопічною Василь не натішиться.  Каже, захопився цією породою два дестяки років  тому. Хвалиться - пес універсальний - може загнати кабана чи зайця. А може принести з водойми птицю.

  В`ячеслав Садиров полює із соколом, він єдиний на фестивалі із птахом. Каже, приручити сапсана не легко, та й соколині лови важко назвати полюванням – це радше відпочинок і задоволення від лету птаха.

  На фестивалі усі охочі насолоджувалися мисливськими піснями та музиками. А ще вчилися робити опудала для загону звіра. Своє вміння демонстрували ковалі.  Вони вправлялися у виготовленні мисливських ножів.  Задля них, кажуть, зварили спеціальну дамаську сталь - найкращу для такої зброї.

  Фестиваль мисливства у Львові планують зробити щорічним. І вже з наступного року обіцяють запросити єгерів із сусідніх країн. А ще - упорядники планують запропонувати владі офіційно запровадити ще одне свято – День мисливця.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Скандал у збройних силах США
  Наступний матеріал
  Сталлоне, Лундгрен і Стетхем з розмахом презентували у Києві "Нестримних"
  Теги: