5.ua

У Львові цеглина вбила чоловіка [відео]

   

  Трагедія сталася вдень. Будівельний кран транспортував цеглу на висоті одинадцятого поверху, як одна з них зірвалася і впала на голову шістдесяти п’ятирічному чоловіку. Він - загинув на місці. Ким він був - будівельником чи простим перехожим - у забудовника і правоохоронців різні дані. Мешканці прилеглих будинків занепокоєні - таке може трапитись будь з ким.

  Вікторія Негруб: «Є діти, які в колясках їздять мами, наприклад, фіксують проїджання крану з тими кірпічами. Добре ми подивимось, ми перечекаємо пару хвилин, ми гуляємо – нікуди не спішимо. Ну є діти шість-вісім років. Вісім років - дитина ще не свідома, не може подивитися на той кран і прослідкувати. Вона буде пробігати під ним. А як станеться біда».

  У прокуратурі з’ясовують обставини інциденту. І вже встановили: будівництво - незаконне. Фірма-забудовник не змогла надати жодних документів на право користування цією ділянкою.

  Іван Мартиняк, заступник прокурора Шевченківського району Львова: «На даний час триває кримінальне провадження розпочате за статтею 272 кримінального кодексу України. Вона говорить нам – порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою».

  Натомість директор фірми-забудовника твердить, - дозвільні документи на будівництво у нього є. Й запевняє,- загиблий незаконно потрапив на територію, попри те, що в прокуратурі кажуть: чоловік був у формі робочого.

  Ігор Микитчак, директор фірми-забудовника: «Кран подавав цеглу. Людина фактично була на зворотній стороні об’єкту так званій сліпій зоні. Тобто кранівник фактично не міг бачити. Ця людина не є наш працівник. Він в нас не працює».

  Нині правоохоронці з’ясовують, хто ж відповідав за безпеку на будівництві. Цьому працівникові загрожує позбавлення волі до восьми років.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  У Польщі вибухнув газопровід
  Наступний матеріал
  Кабмін прийняв рішення знести 17 тис недобудованих об’єктів
  Теги:
  Loading...