У Львові сьогодні по телефону невідомі "мінували" бронетанковий завод

  Як повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Лвівської міської ради, 11 вересня невідомі повідомили про два замінування – ДП ЛДЗ "Лорта" і ДП "Львівський державний бронетанковий завод".

  Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. Зараз тривають заходи зі встановлення осіб, які надали фальшиві повідомлення про замінування.

  Як зазанчили у міськраді, сьогодні о 13.30 год. поступив анонімний телефонний дзвінок в приймальну директора ДП ЛДЗ "Лорта" про те, що підприємство заміновано. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом провели обстеження приміщень ДП ЛДЗ "Лорта" та прилеглої території.

  "Вибухового пристрою не виявлено. Роботи завершено о 15.35 год. Зараз проводяться заходи зі встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування", - повідомили у прес-службі.

  Також повідомляється, що 11 вересня о 13.50 год. невідома особа на телефон оперативної служби "102" повідомила про замінування прохідної ДП "Львівський державний бронетанковий завод".
  Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом провели обстеження приміщень прохідної та прилеглої території.

  "Вибухового пристрою не виявлено. Перевірку завершено о 16.25 год. Зараз проводяться заходи зі встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування", - повідомили у Львівській міськраді.

  Попередній матеріал
  На виплату вересневих пенсій перераховано 9, 3 млрд. грн.
  Наступний матеріал
  Google купує стартап у сфері медицини