У Львові розпочинається свято шоколаду [репортаж, відео]

  Чотири дні у Львові смакуватимуть шоколадом - тут розпочався солодкий фестиваль. На відкриття свята приїхав відомий італійський тенор Робертіно Лоретті. Протягом фестивальних днів у Львові збудують шоколадне містечко, створять найдовший торт та складуть картину із 15 тисяч шоколадних доміно.

  Вразити Робертіно Лоретті шоколадом майже неможливо - адже італійський тенор на батьківщині має свою шоколадну крамницю. Однак власний портрет із білого та чорного шоколаду - вразив співака до самого серця. Такого подарунка він не очікував і одразу захотів поласувати власним зображенням.

  Автор портрету шоколатьє Валентин Штефаньо зізнається: для справжнього поціновувача - шоколад вибирав найкращий, його спеціально привезли з Франції. Над портретом працював добу і витратив понад 10 кілограмів шоколаду.

  Річки з білого, чорного та молочного какао-продукту литимуться у Львові чотири дні. Володимир Лугинський зі шматка темного шоколаду робить львівську лавку, його колега - ліхтар, молоді художники за два дні повинні створити романтичний Львів. Кажуть, шоколад примхливий матеріал, а тому не завжди вдається втілити задумане.

  Поласувати шоколадним тортом, побачити шоколадне містечко та відвідати майстер класи на фестивалі у Львові - пощасить не усім. Вхід платний, а коштують  витончені ласощі - недешево.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  П`ятеро українців постраждали внаслідок ДТП у Польщі
  Наступний матеріал
  Місія МВФ продовжила роботу в Києві
  Теги: