5.ua

У Львові родина майже 2 роки мешкає без стелі у квартирі [відео]

  Замість стелі - діра над головою, бідкається господарка квартири Михайло Косач. Каже, перший обвал стався ще торік у травні, після того як у сусідів зверху стався потоп.

  Михайло Косач: «Просто, щастя, що воно за перший раз не завалилося, бо ми встигли забрати ліжечко звідтіля».

  Відтоді з кожним днем стеля руйнується все більше.

  Мешканка будинку: «Дошки – це є підлога сусіда. Висять ті дошки не на опорі якійсь, а на тій обсипці, яка є зверху балки».

  У родині двоє дітей. Молодшому сину майже три, старшому - тринадцять. Аварійне приміщення сім`я використовує лише для зберігання речей. І вже близько двох років  туляться в одній кімнаті.

  Оксана Косач: «Тут спимо. Там дитина менша спить, це єдине, що його ліжечко є. А старшому тут місця не хватає, він мусить спати в коридорі».

  Ще на початку минулого року сім`я Косачів вперше звернулася до Галицької районної адміністрації Львова по допомогу. Тоді чиновники пообіцяли вирішити проблему впродовж року. Минуло вже два, а ремонт так і не розпочався.  Тож родина вирішила нагадати про сбе чиновникам і разом з дітьми рушила  до мерії. Кажуть - будуть там тепер оселятися.

  Михайло Косач: «Дитині іграшки, подушечка, ковдрочка є. коцик є, плеченько є, водичка є, книжечка є. Дитину ж треба чимось займати».

  У мерії такого візиту не очікували. Коли родина прийшла, міського голови не було. З"явився  менше як за годину очікування. 

  Мешканка будинку: «Хто до мене в гості прийшов? Добрий день, привіт».

  Мер Львова зазначив, на ремонт стелі у помешканні Косачів у бюджеті коштів немає.  Втім додав, за позовом галицької районної адміністрації відбувся суд, який ухвалив рішення -  відшкодувати завдані збитки мають сусіди поверхом вище.

  Андрій Садовий, міський голова Львова: «Ми маємо два шляхи. Один шлях традиційний, яким треба йти. Мешканці зобов’язані відшкодувати цей ремонт. І ми це зафіксуємо. Але ідучи на зустріч, ми знайдемо людей, які погодяться цей ремонт робити за свої приватні кошти».

  Чиновники  пообіцяли: аварійна стеля буде відремонтувана до травня наступного року. Родина Косачів цим запевненням таки повірила, щоправда запевнила: в разі не виконання обіцянки: оселиться в мерії.  

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал».  

  Попередній матеріал
  Харків`яни пікетували МВС: вимагали покарати винних у спаленні автомобілів активістів [відео]
  Наступний матеріал
  Побиття Чорновол на засіданні Кабміну не коментували [відео]
  Теги:
  Loading...