У Львові провели відбірні змагання світової першості паперових літачків

  Паперові літачки - запускали у Львові. Там провели відбірні змагання світової першості. Фінал відбудеться у травні в Австрії - у ньому вперше виступатимуть 9 українців, які переможуть у місцевих турнірах. Фіналістів визначатимуть у Києві наприкінці березня.

  Наразі львів`яни і не планують наблизитися до світових рекордів. Зізнаються: спочатку треба згадати - як зробити літачка, бо востаннє їх складали ще у шкільні роки.

  Христина Старонянська, учасниця змагань: "Хочу літати, вчуся, ще наразі не знаю, як це складається, але нічого зараз навчуся".
   
  Тарас Павлів: "Той що найдальше залетів, я в друга позичив, бо свій на останній хвилині порвав".

  Учасники львівського відбірного туру - випробовували сили у трьох видах змагань: найдовша дистанція, найтриваліший час у повітрі та аеробатика, тобто найцікавіші фігури під час польоту.

  Олена Тоцька, суддя змагань: "Власне в цьому вся креативність, ти повинен зробити все не так, як інші, придумати свій особливий варіант, щоб він був цікавішим, щоб він запам`ятався і виділився".

  За умовами змагань, літак має бути зроблений із аркуша паперу, який видають організатори. Клей, ножиці чи скотч використовувати - заборонено. У Львові переможець здолав 20 метрів - це майже третина світового рекорду. Іншому ж - вдалося протриматися у повітрі 6 секунд. Йому до найвищого досягнення забракло 21-єї секунди.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

  Попередній матеріал
  До майже 200 зросла кількість жертв атаки ісламістів на військову базу в Ємені
  Наступний матеріал
  Пірати захопили нідерландське судно з українцем на борту
  Теги: