5.ua

У Львові прощалися із загиблим біля кордону з РФ солдатом

  Із солдатом Романом Васькалом попрощалися у Львові. Хлопець загинув 22 липня на Луганщині, коли разом із бойовими побратимами обороняв від терористів селище Довжанське неподалік кордону з Росією.


  Церемонія прощання із Романом Васькалом пройшла у храмі Вознесіння Господнього. Прийшли рідні та друзі загиблого вояка, а ще тисячі простих львів'ян. У нього залишилася дружина та однорічний син.

  Загинув Роман Васькало двадцять другого липня поблизу селища Довжанське на Луганщині. Під час перестрілки із бойовиками в укриття, де перебував Роман та ще троє вояків, влучив снаряд. Роман Васькало та ще один солдат загинули на місці.

  Тіла героїв не одразу змогли доправити на Батьківщину. Командир відділення 24-ї окремої механізованої бригади Богдан Горшков розповів: "Територія була під впливом терористів. Була така ситуація, коли їх перевозили – не хотіли випускати. Міняли транспорт на гірший… Але слава Богу, вдалось тіла доставити на рідну землю".

  Поховали двадцятип’ятирічного Романа Васькала на Полі почесних поховань біля меморіалу воїнам Української галицької армії з усіма військовими почестями, під залпи військового салюту.

  Попередній матеріал
  Українські війська наступають у кількох напрямках, терористи намагаються контратакувати
  Наступний матеріал
  Через терористів новий навчальний рік на Донеччині - під загрозою - прес-центр АТО
  Loading...