У Львові пройшла акція "Велосипедом на роботу"

  Велосипедом на роботу! У Львові закликали з чотирьох пересідати на два колеса. Переконували - велопробігом із півсотнею учасників.

  Тарас працює продавцем у торговому центрі. Щоби дістатися роботи, щодня долає по 5 кілометрів. Утім, громадським транспортом не користується - віддає перевагу велосипеду. Бо педалі крутити приємніше, ніж знаходитися у переповненому автобусі. І замість 40-ка хвилин громадським транспортом - на велоподорож витрачає вдвічі менше часу. Підготовка до кожної поїздки для Тараса - цілий ритуал.
   
  Тарас Паньків, учасник веломарафону: "Встаю зранку, перевіряю, чи в мене накачані колеса, бо буває таке, що вони спускають. При собі я мушу мати маленький насос, я його вожу завжди в портфелі з собою, або є тут спеціальні поручі і сюди він вставляється".

  Саме для таких, як Тарас, у Львові влаштували пробіг «Велосипедом на роботу». У змаганнях взяли участь близько півостні працівників тридцяти трьох компаній міста. Жодному ні дощова погода, ні слизька бруківка не завадили дістатися фінішної прямої. Першим прибув програміст Ігор Чорней. Зізнався: на перемогу не очікував.

  Ігор Чорней, переможець велоперегонів: "Переможу - то переможу, якось так. Був спокійний до цього. Ну, получилося - значить мій день".

  Переконати людей, що велосипед нині у Львові найзручніший транспортний засіб - було головною метою акції, кажуть організатори.

  Соломія Короненко, організатор акції: "Реєструвались ті, хто справді використовують велосипед на роботу, щоб прорекламувати це для решти львів`ян та своїх співробітників".

  По закінченню велопробігу учасники зробили фото на згадку. Вони сподіваються, що така акція стане у місті традиційною.

  Марія Глушко, Євген Радіон, Львів, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Оприлюднено попередній календар змагань "Формули-1" на 2013-й рік
  Наступний матеріал
  Художниця-аматорка, що спотворила фреску в Іспанії, добивається винагороди
  Теги: