У Львові попрощались із Михайлом Горинем [відео]

  Михайла Гориня відспівали у церкві Святої Трійці у Львові. Попрощатися з відомим громадським діячем, дисидентом, політв`язнем до храму прийшли рідні, друзі і колеги по парламенту. У місті на будівлях приспущені державні прапори.

  Наприкінці 80-х Михайло Горинь був одним із ініціаторів створення Народного руху України та Акту про незалежність України. Серед його заслуг - організація "живого ланцюга", який об`єднав Львів та Київ. Поховали українського правозахисника на Личаківському цвинтарі.

  Ярослав Кендзьор, соратник Василя Гориня: "Це, без перебільшення, унікальна постать. Він один з стовпів - один з велетнів українського шістдесятництва. Львів гуртувався тут - якщо Київ навколо Івана Світличного - Львів гуртувався навколо Михайла Гориня".

  Василь Куйбіда, голова НРУ: "Михайло Горинь - можна вважати синонімом до слова "порядність", "чесність", "толерантність". Його розважливість, мудрість, його впененість в ідеалах і відданість служінню Україні - це візірець поведінки для кожного з нас. Я не знаю людини, яка б могла замінити цю втрату".  

  Попередній матеріал
  ООН підтримала дії французьких військ у Малі
  Наступний матеріал
  Шведські науковці створили клей для зрощування кісток [відео]
  Теги:
  Loading...