У Львові попрощались із бійцем "Айдару" Віктором Гурняком

  У Львові на Личаківському кладовищі поховали Віктора Гурняка – фотокореспондента, журналіста і воїна-добровольця.


  Віктор Гурняк у відеокліпі гурту "Тартак" і Андрія Підлужного зіграв роль українського повстанця, який під час Другої світової війни гине у бою, захищаючи рідну землю. Через сім років така ж доля спіткала і самого Віктора, який був фотографом та бійцем батальйону "Айдар".

  Загинув Віктор Гурняк дев'ятнадцятого жовтня поблизу села Сміле на Луганщині у першому у своєму житті бою із терористами. Айдарівець мав вивезти поранених побратимів, однак автівка ніяк не заводилася. Саме в той момент розпочався мінометний обстріл.

  Віктору Гурняку було двадцять сім років. Він працював фотокореспондентом провідних українських та міжнародних агенцій. Через об'єктив камери демонстрував усьому світу війну на Сході країни. Але у вересні вирішив взяти до рук зброю й записався до лав "Айдару".

  Тисячі людей зібралися, щоб провести в останню путь Віктора Гурняка. Серед них – рідні, колеги та сотні пластунів, які посмертно вручили загиблому товаришу найвищу відзнаку Пласту – орден "Залізного хреста". Кажуть: це нагорода, яку дають пластунам, які не зламали своїх присяг і померли за Україну.

  Відспівали Віктора Гурняка у гарнізонному храмі Петра і Павла. Потім домовину на руках понесли до Личаківського кладовища, де й поховали бійця. У захисника України залишилася дружина та дворічна донька.

  Попередній матеріал
  "Шахтар" планує переїзд до Львова - ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Харкові СБУ перекрила канал контрабанди фальсифікованих лікарських засобів