5.ua

У Львові не знайшли відповідальних за плакат із підстреленим мером [відео]

  Правоохоронці не змогли встановили осіб, які розмістили банер з зображенням мера Львова з червоною цяткою на лобі, неначе від пострілу. Напередодні ввечері у центрі міста на будівлі старого ЦУМу невідомі особи вивісили анти-мерський плакат і розкидали листівки із написом «Садовий геть з престолу».

  В той же час на площі Ринок невідомі особи запалили димову шашку. За хуліганські дії правоохоронці затримали трьох неповнолітніх молодиків, однак ті свою причетність до події заперечують. Чи є ці два інциденти – запалення димових шашок та розміщення банера справою рук одних і тих же винуватців – встановлює слідство.

  Андрій Садовий, міський голова Львова: «Якихось так особливих емоцій немає. Тато передзвонив. Десь по медіа це розказали – зразу хвилюється. Я кажу: «Тато, спокійно – «то ли еще будет»». Я розумію, що такі часи можуть бути не прості, наступні».

  Сергій Зюбаненко, начальник міського управління міліції Львова: «Встановивши, що дані особи є неповнолітніми, вони разом з батьками були запрошені до Галицького райвідділу, де надали пояснення, що були свідками цієї події. Хоча особи, які затримували, прямо вказували, що дані особи кидали ці димові шашки».

  Попередній матеріал
  На допиті Павліченко заперечив повідомлення про тиск і тортури [відео]
  Наступний матеріал
  Масові протести християн у Пакистані – вимагають захисту від терористів