У Львові їздить "Шальоний трамвай" [відео]

  Поезія Шевченка у львівському трамваї. Протягом двох годин пасажири маршруту №1 мали змогу слухати вірші Великого Кобзаря та пісні на його слова. У такий спосіб львів`яни відзначили 198-му річницю з дня народження славетного поета. Маршрут трамвая та вартість проїзду не змінилися, лише назва нова – організатори акції назвали транспортний засіб "Шальоний трамвай".

  Щоб зайняти місця у музично-поетичному трамваї - шанувальники Тараса Шевченка мали прийти задовго до відправлення. Пані Христина каже - їздитиме трамваєм, доки у ньому читатимуть вірші.

  Пані Христина: "Чекала на шалений трамвай, цілу ніч не спала, чекала тої другої години. Хочу послухати пісень, сьогодні річниця Шевченка тому будуть мабуть деклямувати хтось щось буде говорити, всього не прочитаєш, а як почуєш то запам`ятається".

  Михайло Романишин з гурту "Тарасова ніч" не вперше виступатиме на колесах. Каже, вони з товаришами виконують пісні на слова Кобзаря - тож не могли пропустити нагоди поспівати для людей.

  Михайло Романишин, гурт "Тарасова ніч": "Цікавою буде реакція людей, які тільки заходять на зупинках. Це щось нове, тобто це не є концертний зал, а мінус те що мало місця, але все має пройти класно".

  У вщент заповненому трамваї вдається не лише послухати музику - дехто навіть пританцьовує. Пасажири кажуть - поїздка усім сподобалася.

  Пасажир: "Таке поєднання трамвай з музикою, це дуже цікава ідея".
   
  Пасажирка: "Вони виконують  пісні на слова Шевченка і дуже оригінально і так дуже по народному і дуже цікаво послухати".

  Водій трамвая вперше веде вагон у супроводі живої музики. Каже - маршрут не міняли, так само як і вартість проїзду.

  Маргарита Качарович, водій трамвая: "Просто буде весело і цікаво, пасажири будуть звертати увагу, їм буде цікаво".

  За дві години трамвай двічи проїхав маршрутом від однієї кінцевої зупинки - до іншої. За цей час поезію Великого Кобзаря послухали сотні людей.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Хорватії суд міста Пули достроково звільнив воєнного злочинця
  Наступний матеріал
  У Бразилії пляжники врятували стаю дельфінів
  Теги: