У Львові день жалоби [відео]

  У Львові день жалоби. Там згадують жертв страшної трагедії під час авіашоу на Скнилівському летовищі. В каплиці усіх святих провели молебень.
  Вшанувати пам`ять загиблих прийшли близько півтисячі людей. Це родичі жертв, а також свідки катастрофи на аеродромі. У молитві поіменно згадали всіх загиблих унаслідок аварії винищувача на львівському летовищі. Потерпілі кажуть влада не надала їм гідної матеріальної допомоги і досі не покарала винних. Люди звернулися до Європейського суду з прав людини. На рішення Феміди сподіваються вже до кінця цього року.

  Богдан Онищак, батько загиблих: "В мене було 10 років тому забрано все. Остався тільки з дружиною. А двох синів, внучку і невістку, вони тоді загинули. 10 років тому. Поїхали віддихати. А звідкти я їх привіз в труні".

  Катерина Сеник, мати загиблих: "Чим дальше ча с відходить, тим більше болить серце і душа".

  Стефан Козак, голова громадської організації "Скнилівська трагедія": "Ми маємо претензії до лержави України і висловили їх до Європейського суду. По-перше, що наших найрідніших було позбавлено конституційних прав це право на життя. Друге суд був упереджений. Тому що злочин здійснили військові, розслідували військові і судили військові".

  Попередній матеріал
  Лазаренко готовий спілкуватися зі слідчими ГПУ
  Наступний матеріал
  Київські байкери стали донорами крові [відео]
  Теги: