5.ua

У Львів на форум місцевого самоврядування їдуть українські міські голови

  Впродовж двох днів - 27 та 28 березня - Львів уже вдруге прийматиме Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Про це 25 березня повідомляють в Львівській міський раді.

  Як повідомляється, основна мета – створення механізму конкретніих змін, спрямованих на надання більших повноважень місцевим громадам.

  "Завданням цьогорічного Форуму є привернення уваги міжнародного співтовариства та мешканців України до нових умов функціонування місцевої влади. Зокрема, під час зустрічей планують виробити спільне бачення та узгодити дії органів місцевого самоврядування українських міст, створити платформу для ефективного діалогу між представниками органів місцевого самоврядування та центральних органів влади в Україні, а також прийняти резолюцію мерів українських міст до центральних органів влади", - підкреслили у Львівський міський раді.

  Також очікується, що серед присутніх буде більше 100 гостей – представників центральної та місцевої влади України, ЄС та Ради Європи, громадських організацій, міжнародних та вітчизняних експертів, послів іноземних держав.

  Попередній матеріал
  Дніпропетровська прокуратура розслідує фальсифікації виборів-2012
  Наступний матеріал
  Національну телекомпанію України очолив Зураб Аласанія
  Теги:
  Loading...