У Луцьку активісти закликали відмовитися від товарів ПР [відео]

  «Бізнес на крові» - таку акцію провели у Луцьку. Там активісти закликали містян не купувати крам, торгові марки які належать регіоналам. Та оминати фінустанови, за якими також стоять біло-блакитні партійці.

   

   Учасники акції мали із собою листівки, наліпки та червону фарбу. Кольорову рідину виливали на сходи а на вітрини об`єкту, двері чіпляли наліпку «Обережно, власник регіонал». Двічі міліціонери намагалися завадити  робити це, мовляв, розміщувати листівки у непристосованих місцях заборонено. Загалом активісти пікетували близько десятка установ, які належать регіоналам.

   Майя Москвич, активістка луцького Євромайдану: «Можна вибрати інший банк без проблем. Можна купити ковбасу собі в будь-якому іншому місці. Щоб власники цих бізнесів побачили, що люди проти того, щоб витрачати свої гроші на бізнес Партії регіонів».

   Володимир Солоненко, заступник начальника Луцького МВ УМВС у Волинській обл.: «Не наклеювати на вітринах і на дверях. Тому що це порушенням правил благоустрою. Я особисто нічого не буду робити, а учасника акції я нічого забороняти не буду і закликаю вас так само бути з народом».

  Попередній матеріал
  Чиновники вимагають повернути приміщення Львівської ОДА
  Наступний матеріал
  У Сочі тривають останні приготування до відкриття зимової Олімпіади
  Теги:
  Loading...