У Луганську пройшов мітинг-реквієм з використанням червоних прапорів

  У Луганську до Дня пам`яті провели мітинг-реквієм. Центром міста пройшли близько тисячі людей, серед них - ветерани і курсанти військових закладів.

  Учасники поклали квіти до пілона Слави та випустили у небо 1418 білих повітряних кульок - саме стільки днів тривала Велика вітчизняна війна. У місті не відмовилися від використання червоного "знамена перемоги" під час офіційних заходів. Їх було у кілька разів більше, ніж державних. Підняли червоні стяги і на всіх держустановах міста.

  Валерій Голенко, голова Луганської облради: "Решение Конституционного суда ни в коей мере не запрещает этого символа победы в официальных мероприятиях. Да, красное знамя победы не должно быть приравнено, не должно быть наравне с государственными символами, с государственным знаменем. А на таких официальных мероприятиях памяти героев ВОВ, в святые дни для нашего народа, мы должны помнить и не предавать тех людей, которые ценой жизни завоевали нам победу".

  Степан Макаренко, ветеран війни: "Хорошо, нравиться, торжественное, приятно вспомнить наше прошлое. Незабывают. Помнят".

  Попередній матеріал
  Компанія-оператор АЕС "Фукусіма-1" просить підтримки у держави
  Наступний матеріал
  В Донецьку вшанували пам`ять загиблих у війні
  Теги: