5.ua

У Луганську працівники міліції визволили громадянина Вірменії з полону [відео]

   

  Лілія Прокопенко, «5 канал»: «Більше місяця у підвалі ось цього будинку зловмисники утримували двадцяти дев’яти річного громадянина Вірменії. За свободу чоловіка - вимагали від його родичів п’ятдесят тисяч доларів. Майже третину з цієї суми таки встигли отримати».

  Весь цей час над чоловіком знущалися, били, годували недоїдками. У Луганську він опинився не з власної волі. Постраждалого силоміць, оминаючи кордон, перевезли з російського Ростова-на-Дону.

  Постраждалий, громадянин Вірменії:«Посадили меня в машину, а по дороге начали бить. В живот, нос, почки, глаза, разные места. На машине приехали какое-то здание, женщины, мужчины, посадили в лодку, а там машина, посадили  привезли в Луганск».

  Зі своїми катами чоловік був знайомий. З одним із них відбував покарання в Росії. Коли обидва вийшли на волю, співкамерник разом із двома товаришами викрав громадянина Вірменії та почав вимагати викуп за повернення на волю. 

  Підозрюваний:«Ему не повезло. Просто в его жизни не повезло. Ему дали немножечко денег, которые до сих пор он не может их развернуть. А как он оказался, вы ж понимаете… как он катался по территории России даже вам не могу сказать, не знаю. А как он оказался со мной здесь – он приехал со мной на такси».

  Міліції про викрадення повідомив сам постраждалий. Зловмисники залишили йому мобільний телефон, аби чоловік дзвонив у Вірменію батькам та нагадував про викуп.

  Віталій Тарасов, заступник начальника управління кримінального розшуку ГУМВС України в Луганській області: «В настоящее время один из похитителей задержан и находится под. стражей. В отношении двух других его подельников проводяться оперативно-розіскніе мероприятия по установлению их местоахождения».

  За викрадення людини та вимагання грошей зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі. Постраждалий нині відновлює документи, щоб якомога швидше повернутися на батьківщину, та проходить курс лікування.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганськ, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  74% українців засуджує побиття та силовий розгін мирних демонстрантів на Євромайдані
  Наступний матеріал
  Янукович пообіцяв виплати зарплати київським бюджетникам вчасно
  Теги:
  Loading...