5.ua

У Луганську пікетували обласне телебачення [відео]

  Надавати глядачам об’єктивну та всебічну інформацію і запрошувати у студії опозиційні сили – із такими вимогами вийшли близько трьох десятків людей під Луганське обласне телебачення.

  Пікетувальники тримали у руках прапори України та політичну символіку, плакати із закликами казати правду і не бути рупором Партії регіонів. За акцією спостерігав головний редактор редакції інформаційно-політичних програм обласного телебачення, та запевнив, інформація, що подається - завжди зважена та всебічна. Також люди були обурені тим, що у кабельній мережі «Тріолан» у Луганську відключили ефір «5 каналу».

  Ірина Верегіна, член Штабу національного спротиву Луганщини: «На обласний канал не запрошують опозицію. І завжди показують однобоку інформацію з боку партії регіонів та комуністів. Навіть на телеканалі заявили, що опозиція у Луганську це комуністи. Ми вимагаємо свободу слова. Наш пікет не в якому разі не проти журналістів. Бо на каналі працює багато фахових журналістів, які хочуть донести правду. Які можуть цю правду донести. Цей пікет проти керівництва цього каналу який не дає можливості людям казати правду».

  Віталій Віткович, учасник акції: «Ось це ЛОТ, ЛКТ, ІРТА, Перший національний ну брехливій, я ще не бачив і не чув. Я їх і не вмикаю. Там правди нема. Давайте інформація картинку наживо».

  Леонард Свідовськов, головний редактор редакції інформаційно-політичних програм ЛОТ:«Сделать марафон как на каких-то каналах чтоб они не вылезали из студии? А надо ли? Государственное телевидение мы всегда забываем, что это определенный тематический план который мы должны исполнять. И в этом тематическом плане не предусмотрены марафоны, которые посвячены чему бы то там не было».

  Попередній матеріал
  Прибічники ПР зібралися у Маріїнському парку [відео]
  Наступний матеріал
  Янукович: Провокатори силового захоплення адмінбудівель у Києві будуть покарані
  Теги:
  Loading...