5.ua

У Луганську активісти і мисливці вимагали відставки заступника міського голови [відео]

  Інцидент стався ще 6го січня. Із чиновником був і єгер, серед обов'язків якого є боротьба із браконьєрством. Мисливці кажуть, на цій території полювати заборонено вже понад десять років - про таке попереджають і відповідні знаки в лісі. Чиновник до пікетувальників не вийшов, але виправдовується – полювали не на кабана, а на лисицю і мали усі дозвільні документи для цього. А саму ситуацію називає провокацією та втручанням в особисте життя. Чи лови було незаконними - з’ясовують правоохоронці.

  Сергій Вербицький, директор Луганського лісомисливського господарства:«Егерская служба обязана устанавливать запрещающие знаки. То есть, это еще не означает что какие либо знаки имели отношение к данной охоте. Данные указатели находятся для того, что есть определенная территория проводятся определенные виды охоты».

  Олександр Решетняк, мисливець: «Кабанов постреляли в багажники положили их и убегали потом. Он уже стоит и выгораживает Майстренко. Они там охотились на лису. Но если они охотились на лису, почему Майстренко убегает на автомобиле, от кого он убегает? Кабаны в багажнике лежат и Вербицкий его выгораживает».

  Маноліс Пілавов, перший заступник Луганського міського голови:«Я просто в шоке от того, что моя личная жизнь такой публичной становится! Застрелили одну лису. У охотников есть такая традиция, что после первой крови надо это обмыть. Только сели за стол, появляется группа, на мой взгляд ненормальных людей, которые устроили непонятную ситуацию. Это явная провокация».  

  Попередній матеріал
  Опозиція звернеться до Європейського суду щодо незаконного арешту євромайданівців [відео]
  Наступний матеріал
  Тайська опозиція обіцяє заблокувати Бангкок