say.tv

У Києві змінились правила пільгового проїзду в метро

  З 1 грудня пільгові категорії громадян для безкоштовного проїзду в метро зможуть користуватися винятково карткою киянина

  Від сьогодні у Києві набуло чинності рішення міської ради про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2016-2018 роки, ухвалене в 2016 році. Згідно з цим рішенням, з 1 грудня пільгові категорії громадян для безкоштовного проїзду в метро зможуть користуватися винятково карткою киянина, повідомляє прес-служба КМДА.

  Це стосується тільки дев'яти категорій громадян, яким Київрада надала таку пільгу. Зокрема, пенсіонери столиці, батьки багатодітних родин, особи з інвалідністю (III групи) та інші. Категорії громадян із загальнодержавними пільгами, наприклад, учасники бойових дій, люди з інвалідністю (I та II груп), діти з багатодітних сімей, для безкоштовного проїзду у метро, як і раніше, мають пред'являти оригінал посвідчення.

  У разі відсутності картки киянина проїзд сплачується пасажиром на загальних підставах.

  Із детальним переліком категорій громадян, яким надається право безоплатного проїзду в метрополітені, можна ознайомитись за посиланням.

  Попередній матеріал
  ГПУ провела обшуки в "агента Катерини": що шукали
  Наступний матеріал
  "Зарядка" для 30 тисяч будинків: Tesla в Австралії запустила найбільшу в світі батарею
  Loading...