5.ua

У Києві зібрався перший всеукраїнський з'їзд вимушених переселенців

  Кримчани самотужки взялися вирішувати свої проблеми на першому всеукраїнському з'їзді вимушених переселенців, який відбувся у Києві. У ньому взяли участь понад сотня кримчан-делегатів з різних куточків України, а також гості, експерти, чиновники та народні депутати.


  Упродовж дня вони у робочих групах напрацьовуватимуть пропозиції до влади, як поліпшити життя вимушених переселенців. Для цього створили 5 робочих груп – з питань підприємництва, житла, удосконалення законодавства та соціального захисту. Ще хочуть опрацювати закон про статус кримчан – як переселенців, так і тих, що живуть на тимчасово окупованій Росією території. Також делегати на з'їзді мають намір створити координаційний центр для кримчан – щоби полегшили комунікацію та вирішення питань у різних царинах.

  Голова оргкомітету Анатолій Засоба каже: "Ми розуміємо – якщо ми самі організуємося, за нас ніхто вирішувати питання не буде".

  У планах організаторів провести і другий з'їзд. На ньому підбиватимуть підсумки роботи та працюватимуть над новими пропозиціями.

  Попередній матеріал
  Путін визнав, що західні санкції мають вплив на російський бізнес
  Наступний матеріал
  МВС: Кожен працівник міліції знає що робити під час виборів