портрет/мурал Лесі Українки 5 канал

У Києві з молотка продали портрет Лесі Українки, щоб зібрати допомогу для Авдіївки

Щоб допомогти мешканцям Авдіївки, у Києві продали унікальну роботу австралійського художника. Столичний активіст Гео Лерос виставив на аукціон подаровану йому авторську картину. Виручені кошти він вирішив передати на допомогу цивільним на Донеччині

Мініатюра муралу австралійського художника із зображенням Лесі Українки - на допомогу постраждалим цивільним у Авдіївці. Картину продали на інтрнет-аукціоні за понад 3 тисячі доларів. Гео Лерос - власник картини, розповідає, що цей твір - робота його друга, австралійського мураліста... 2015го року художник намалював Лесю Українку на стіні київської багатоповерхівки. Це зображення так припало до душі Гео, що він попросив собі міні-копію. 

Гео Лерос розповідає, що ніколи і не думав продавати цю унікальну картину. Проте через останні події у Авдіївці таки вирішив влаштувати аукціон, щоб зібрати гроші для мешканців цього міста. За два дні ставка від $100 піднялася до понад $3 тис. Перемогло в аукціоні столичне подружжя рестораторів. 

Картині одразу знайшли місце. На так званій стіні артефактів новітньої історії України. Поруч із костюмом Джамали з кліпу переможної пісні на Євробаченні. 

"Чесно кажучи, ми мріяли про те, щоб мати цю картину. Ідеальна ситуація з цим аукціоном. Дякую Гео, що його зорганізував. Тому що ми маємо можливість по-перше, допомогти Авдіївці, по-друге, отримати цей артефакт", - зазначив переможець аукціону Дмитро Борисов. 

Спочатку Гео планував купити теплий одяг для постраждалих в Авдіївці. Утім вирішив віддати на нагальніші потреби.

"Єдине чого не вистачає – це будматеріали, щоб заробити дірки, які з'явилися в будинках після обстрілів. І ми більше схильні до того, щоб купити певну кількість будматеріалів", - зазначив власник картини Гео Лерос. 

Організатор аукціону вже сконтактував із волонтерами, які й придбають та доправлять до Авдіївки будівельні матеріали.

Наталка Коцкович, Олександр Петровський, "5 канал".

Попередній матеріал
Ремонтні бригади відновили ЛЕП в Авдіївці - Цеголко
Наступний матеріал
Жебрівський доповів Порошенку про відновлення електропостачання Авдіївки
Loading...

"Боже, бережи Авдіївку!": На Майдані активісти влаштували флешмоб на підтримку міста

Гуманітарка для Авдіївки: до міста вирушили вантажівки з будматеріалами

Ремонтні бригади відновили ЛЕП в Авдіївці - Цеголко