Фото Юрія Андреєва

У Києві вимагали люстрації керівництва Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

  Біля будівлі Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) України пройшов мітинг, на якому громадські активісти вимагали негайно ВККС і усунути від займаної посади голову цього суддівського органу Ігоря Самсіна. 


  Про це на своїй сторінці у Facebook 17 вересня написав один з організаторів  акції Юрій Андреєв.

  "Акція, на яку прийшло близько сотні киян, була організована активістами та киянами, які постраждали від неправомірних рішень суддів та дій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Люди прийшли з плакатами "Самсін - людина Портнова", "Вимагаю люстрації!".

  Ініціатор проведення цієї  акції Юрій Андрєєв також зазначив, загально відомо про те, що Ігор Самсін є одним із стовпів режиму Януковича, через якого екс-президент тримав в "їжакових рукавицях" всю судову систему країни.

  "Однією зі знакових фігур часів "покращення" є Ігор Самсін, який був призначений головою цього органу ще в 2010 році, і зумів зберегти свою посаду зараз. За часів режиму Януковича ВККС перетворилася на кубло корупціонерів, фактично займається відритим "фришуванням" продажних суддів. Доводиться констатувати, що у ВККС нічого не змінилося і зараз - адже на манежі все ті ж. Той же Самсін, при якому не був покараний жоден суддя, який приймав завідомо незаконні рішення по активістам Майдану, продовжує очолювати ВККС", - зазначив Андрєєв.

  "Акція мала попереджувальний характер. Люди пообіцяли незабаром прийти знову, але вже з автомобільними шинами, якщо їх вимоги не будуть виконані", - додав Андрєєв, повідомляючи про перебіг подій біля ВККС.

  Варто зазначити, що вчора Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроект "Про очищення влади", який передбачає люстрацію вищих чиновників, які працювали під час правління Януковича.

  Раніше повідомлялось, що правозахисній організації Human Rights Watch не сподобався Закон про люстрацію суддів в Україні.
  Попередній матеріал
  У Чернівцях урочисто зустріли героїв-десантників, які прибули на перепочинок
  Наступний матеріал
  Пораненому добровольцю батальйону "Айдар" потрібна допомога
  Теги:
  Loading...