У Києві вшанували пам`ять Романа Шухевича

  До річниці від дня смерті Романа Шухевича кількадесят киян влаштували акцію в центрі столиці.

  На Софійській площі відслужили панахиду за головнокомандувачем Української повстанської армії. Учасники акції роздавали перехожим листівки про життя Шухевича і жовто-блакитні стрічки. Потому сформували фігуру у формі тризуба.

  Олег Слабоспицький, організатор акції: "Ми хотіли вшанувати генерал-хорунжого романа шухевича тому що пятого березня як відомо річниця його загибелі. і сьогодні ми би хотіли донести людям память про цю людину, борця за незалежність України. щоб вони її згадали, помолились за неї, розсказали знайомим, друзям".

  Володимир В`ятрович, історик: "Абсолютно природньо. І я думаю, що з кожним роком молодь буде дедалі більше вшановувати память романа шухевича, тмоу що це та молодь, яка виховувалась вже в незалежній україні. це та молодь, яка мала можливість дізнатись всю правду про романа шухеввича. молодь, яка не закомплексована різними стереотипами і радянськими міфами, яка знає його біографію і вважає його героєм і вважає, що така людина повинна  вшановуватися в цій державі".

  Попередній матеріал
  На Ельбрусі знайшли тіло української альпіністки
  Наступний матеріал
  Річницю загибелі Шухевича відзначили у Львові
  Теги: