У Києві відкрили виставку ретромашин

  Стара машина дорожча за нову. У столицю з`їхались кілька десятків ретромашин. Протягом трьох днів кияни зможуть подивитись, сфотографувати та помацати старі Волги, Победи, Кадилаки і Ролс-Ройси. Організатори запевняють - ще ніколи стільки антикварних автівок не збирались під одним дахом.

  Вадим Хименко чи не щогодини збирає порошинки зі свого авто. На реставрацію улюбленця - 21-ої Волги - він витратив два роки і близько двадцяти тисяч доларів. Усе робив власноруч. Тепер запевняє - не продасть машину ні за яку ціну.

  Азад Сафаров, 5 канал: "Мерседес-бенс сорокових років, Волга шістдесятих, Победа п`ятдесятих років - під цим дахом зібралися близько тридцяти раритетних та ексклюзивних машин на загальну суму у 5 мільйонів доларів".

  Вони хоч і старі, проте ще їздять на своїх чотирьох. Відреставровані та начищені до блиску ретроавтомобілі не поступаються красою новим іномаркам. Почесне місце займає ЗІЛ-сто п`ятнадцять. На ньому, за словами власника, їздив колишній перший Секретар ЦК Компартії України Володимир Щербицький. Через значущість експонатів та їх високу ціну за виставкою наглядають одразу дві охоронні структурі. Та вже недогледіли. 

  Для постраждалих у залі діє швидка допомога - постачальники рідкісних запчастин. Варітсть деталі залежить від того, наскільки важко її знайти. Найбільший дефіцит - прибори до перших серій старих авто.

  Реставратор старих мотоциклів Віталій, про проблеми з запчастинами знає краще за інших. Його перша робота - німецький мотоцикл тридцятих років досі їздить без кількох деталей.

  Та відвідувачі виставки на такі дрібниці не звертають уваги. Їм все до смаку.

  Виставка ретромашин триватиме три дні. Організатори обіцяють вже до завтра збільшісти кількість експонатів до двохсот.

  Азад Сафаров, Ірина Кулік, Дар`я Горбатюк, Сергій Кондратьєв, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Ювілей відзначає королева Данії
  Наступний матеріал
  "Бориспіль" не працюватиме до 15:00
  Теги: