У Києві відбувся конкурс "Міс Україна 2011"

  Найкрасивішу дівчину країни обрали у Києві. Титул "Міс Україна 2011" отримала 19-річна брюнетка з Вінниці Ярослава Куряча. Щоправда, без курйозів не обійшлося: оскандалилися дві найвідоміші білявки світу. Про конкурс красунь та, як Періс Хілтон поставила Ксенію Собчак на коліна – знає Олена Халік.

  Дві скандальні білявки під одним дахом. Ксенія Собчак на сцені, Періс Хілтон – у журі. Хілтон чекали тут рік, і ще трошки. Якщо конкурс "Міс Україна 2010" світська левиця пропустила через проблеми з наркотиками, то цього разу шоу-діва спізнилася, бо не могла обрати сукню.

  Періс Хілтон: "Вибачте, що я так спізнилася… Я дуже до вас поспішала… Мені дуже цікаво подивитися вашу країну, а особливо на дівчат, які змагатимуться за титул найкрасивішої".

  Компанію Періс Хілтон у зірковому журі цьогоріч склали двоє французьких футболістів, Міс світу-2003, боксер Володимир Кличко та інші. Не обійшлося і без Ван Дама, який вже кілька років судить українських красунь.

  Жан Клод Ван Дам: "Бути на українських конкурсах краси - це наче їздити на Феррарі. Тут настільки професійна команда та красиві дівчата, що я завжди радо приймаю запрошення".

  І ось - власне конкурс. Ні, це не диво - це конкурсантки в пір’ї. Саме такі вбрання підібрали для 26 конкурсанток, щоб познайомити з публікою. Далі – вихід у купальниках.

  І ось - нагородження. Кульмінаційною стала мить, коли на сцені з’явилися разом Собчак і Хілтон. Білявки не розібралися з прізвищами, і переможницею оголосили не ту дівчину. Друга спроба була вдалою. Тепер Ярослава Куряча представлятиме Україну на конкурсі "Міс світу", який відбудеться у Лондоні за два місяці.

  Олена Халік та Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Японський міністр позбувся посади через невдалий жарт
  Наступний матеріал
  У Празі вшанували пам`ять загиблих в Росії чеських хокеїстів
  Теги: