У Києві відбулись антитерористичні навчання СБУ, МВС та МНС [відео]

  Захист ядерних об`єктів від терористів відпрацьовували у Києві. Спецпідрозділи СБУ, МВС та внутрішніх військ відбивали умовну атаку на дослідний Київський реактор. Там зберігаються запаси ядерного палива, що можуть зацікавити терористичні угруповання. За підсумками навчань організатори оцінили роботу підлеглих на "добре".

  Майбутні офіцери - у ролі затятих противників ядерної енергетики. Курсанти МВС імітують агресивно налаштований натовп. Заспокоювати приїжджають старші колеги з "Беркута".

  Такий незвичний початок - з розгону натовпу - на навчаннях, які анонсувалися, як антитерористичні, в СБУ пояснили так.

  Представник СБУ: "Может быть и другой фон учений. Мы определили - массовые беспорядки".

  Далі бійці внутрішніх військ затримуть поодиноких протестувальників, яким вдалося пролізти на територію дослідного інституту, що має справжній ядерний реактор. Та ключовий момент навчань - відбиття штурмовою групою "Альфи" захопленого об`єкта атомної енергетики.

  Представник СБУ: "Головне наше завдання - робота на упередження того, що ви сьогодні бачили. Однак, є необхідність постійно тренуватись. Підвищувати рівень взаємодії".

  Після спецназу - черга рятувальників та лікарів. Гасять пожежу, виносять постраждалих. За планом навчань, мав прилетіти гелікоптер.

  Представник МНС: "Ми часто його використовуємо і ви неодноразово, колеги-журналісти, бачили, як ми евакуйовуємо людей. Якщо буде така потреба - ми його задіємо і ви його будете бачити на власні очі".

  Поміж собою силовики говорять - рятувальному гелікоптеру не дала злетіти охорона Президента: глава держави сьогодні мандрує Київською областю.

  Олександр Аргат, Іван Вірченко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Стокгольмі назвали лауреатів Нобелівської премії з хімії
  Наступний матеріал
  Скульптури Пінзеля покажуть у Луврі
  Теги: