У Києві відбулася виставка безпородних собак (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Понад сто безпородних собак змагалися за титул найкращого. Виставка пухнастих чотирилапих, яка відбувалася у столичному парку "Дружби Народів", уже другий рік поспіль об`єднує собачників з усієї України. Пси хизувалися один перед одним своїми вміннями та здібностями. А їхні власники навипередки розповідали захоплюючі історії знайомств з теперешніми улюбленцями.
  Людмила Голоднік, 5 канал: "Причесані та доглянуті песики змагаються у трьох рингах: "Міні", "Золота середина" та "Богатир". Найталановитіший хвостатий учасник, здібності якого члени журі оцінять найвище - отримають престижну нагороду - "Кубок Барбоса".

  Нессі, хоча й народилася в Києві, на цей конкурс приїхала з Росії. Власниця свою улюбленицю спеціально привезла на змагання. Каже вибороти головну нагороду - не мета участі у конкурсі.

  Галина Жураковська, власниця однієї з учасниць виставки: "Вы посмотрите какое разнообразие вот здесь собак. Ну чудо какие они чудные и великолепные, умные. Нам же тоже такой конкурс нужен, чтобы показать себя и посмотреть на других".

  Капіталіна вже вкотре за сьогодні демонструє свої вміння. Її власник, Олескандр, хвилюється - від пильної уваги глядачів на ринзі вона може засоромитися й розгубитися. Проте виконання команд не головне, дали зрозуміти члени журі. На їхнє рішення, можуть вплинути яскраві спогади про знайомство з теперешніми домочадцями. Олександр Козлюк упевнений, його історія восьмирічної давнини вразить будь-кого.  

  Олександр Козлюк, власник однієї з учасниць виставки: "Капіталіну нашел нам старший лайка. Мы гуляли в парке и неподалеку нашли ее, выброшенную в могилу, на кладбище".

  Судили Барбосів зірки естради, які теж мають чотирилапих улюбленців. Дизель з гурту "Грін Грей" свого французького бульдога на захід не взяв. Каже їй треба відпочити, бо днями в неї мають з’явитися цуценята. Дизель розповідає, завдяки своєму собаці, знайшов нових друзів.

  Дизель, член журі: "Я являюсь крестным для маленького мопса по кличке собачка-банячка. На самом деле меня лет восемь назад как зацепили собаки, так я до сих пор не могу от них никуда деться".

  За імпровізованим рингом увагу громадськості привертає ось цей собака.

  Коли до Блека підходили, він замовкав та відходив у бік. За ним стояв ящик з маленькими "барбосами". У цих цуценят немає господарів, їх кинули напризволяще.

  Світлана Євдокімова, волонтер молодіжної ліги захисту тварин: "У нас работает акция "Найди друга". Она проходит в рамках кубка. Там есть каталоги. Животных пристроилось не мало в прошлом году и постоянно пристраиваются".

  Упродовж виставки безпородних собак окрім "Кубка Барбоса" цуцики змагалися й за інші нагороди. Усілякі ласощі отримали переможці номінацій: "Талант року", "Найбільш схожі собака та господар", "Розумник року" та "Вухастик року".

  Людмила Голоднік та Максим Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.51Мб)
  Попередній матеріал
  Помер класик італійського кінематографу Діно Різі
  Наступний матеріал
  Клінтон зняла свою кандидатуру з перегонів й закликала підтримати Обаму
  Теги: